Hakkımızda

Şirketimiz 03.11.2014 tarihinde faaliyete girmiş olup baskılı baskısız, kulplu ve takviyeli mağaza poşetleri ile el geçme taşıma torbaları, baskılı, baskısız metalize hediyelik poşet üretimini yeni makine parkurunda üretmekteyiz.

Firmamız öncelikle üretimde kalite ve müşteri memnuniyetini ön plana alan anlayış ile hareket etmekte olup her geçen gün müşteri portföyünü geliştirmektedir.

Mevcut olan teknik personelimiz, üretim üzerine uzmanlaşmıştır. En sorunsuz ve en hızlı şekilde üretimi gerçekleştirip, gerekli testlerini yaparak teslim ediyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat için bizi arayınız.

Çalışmalarına büyüyerek devam eden şirketimiz özenli ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Şirketimiz vizyon ve misyonlarına bağlı, müşteri haklarını daima önde tutan tutarlı yapısı ve çalışma prensibi ile birlikte her geçen gün kendini yenilemekte ve güçlenmektedir. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan servisimiz, her geçen gün kendini geliştiren personelimiz, gerek yedek parça, gerek yazılım olarak sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve ayrım gözetmeden her müşterimizin isteklerini gerçekleştirmektedir.

Siparişleriniz sizin için ne kadar değerli ise bizler içinde aynı değer ve önemi taşımaktadır. Bu yüzden öncelikle siparişinizi kimlere emanet ettiğinizi iyi düşünün ve ona göre karar verin. Unutmayın, şirketimiz çalışmış olduğumuz yüzlerce müşterisi ile bu kalitesini kanıtlamış ve hizmet vermeye devam etmektedir.